Верифицированный профиль
4
Года опыта
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
7
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
3686
Последний визит на сайт
3 дня назад
Ваш спокій - моя робота
Угод на понад $1.5 млн
Ринок знаю, схеми бачив - працюю чесно
Пишіть - підкажу, як не втратити гроші

Продажа квартир (6)

  • Home Dev
    55 000 $
    797 $/м²

    Тополя-3 жилой массив ул., 1

    ПРЕМИУМ Тополь
    3 комнаты
    69 / 55 / 8 м²
    этаж 5 из 9
    сегодня
    Продам 3-кімнатну квартиру | Тополя-3, буд. 19 | 68,9 м² | ремонт Розглянемо всі форми оплати Тополя-3 — район, який обирають для життя. Зелені двори, нормальна інфраструктура, зручний транспорт і все необхідне поруч. Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира в будинку 19. Основні характеристики: Площа — 68,9 м² Поверх — 5/14 Комфортний середній поверх Квартира світла, тепла та доглянута — хороший варіант для сім’ї, яка хоче заїхати без ремонту “на старті”. Що вже зроблено: Замінена проводка в кімнатах Оновлені комунікації Виконаний ремонт Можна одразу заїжджати та жити без додаткових вкладень Переваги квартири: Зручне планування Хороше природне освітлення Теплий будинок Л...
    Риелтор
  • Home Dev
    57 000 $
    851 $/м²

    20-летия Победы ул., 2

    ПРЕМИУМ єВідновлення Приднепровск
    3 комнаты
    67 / 50 / 10 м²
    этаж 4 из 9
    сегодня
    Продам 3-кімнатну квартиру з новим ремонтом | Придніпровськ | 68 м² Квартира для тих, хто не хоче витрачати час, нерви та гроші на ремонт. Тут уже все зроблено — якісно, сучасно і зі смаком. Локація: вул. 20 років Перемоги, центр ж/м Придніпровськ. Основні характеристики: Площа — 68 м² Поверх — 3/9 Цегляний будинок Не кутова Планування: Чеський проєкт 3 окремі кімнати Простора кухня Балкон + лоджія Стан квартири: Новий капітальний ремонт Повністю замінені комунікації Нова проводка, труби та батареї Натяжна стеля по всій квартирі На підлозі кафель та якісний ламінат Інтер’єр виконаний у сучасних світлих тонах — квартира виглядає стильно та затишно. Комплектація: Нова вбудована кухня Но...
    Риелтор
  • Home Dev
    61 000 $
    1 564 $/м²

    Звёздный бульв., 1м

    ПРЕМИУМ єОселя єВідновлення Подстанция ЖК Грани
    1 комната
    39 / 18 / 12 м²
    этаж 4 из 24
    2020 год постройки
    сегодня
    Продам квартиру в ЖК Грані | 39 м² | студія + спальня | готова інвестиція ЖК Грані, 1 секція Поверх — 4/24 Квартира з сучасним плануванням — окрема спальня та кухня-студія. Комфортний варіант як для життя, так і під орендний бізнес. Площа — 39 м² Стан: Квартира укомплектована та готова до проживання Сучасний формат планування — максимум функціоналу при компактній площі Інвестиція: Квартира вже в оренді за 18 000 грн/міс Проживає один орендар — охайний хлопець Документи: Більше 3 років у власності Можлива будь-яка форма оплати Локація: ЖК Грані — один із найпопулярніших комплексів району Поруч ТРЦ, магазини, транспорт та вся необхідна інфраструктура Ціна — 61 000 $ Телефонуйте — домо...
    Риелтор
  • Home Dev
    32 500 $
    560 $/м²

    Камянская ул., 30

    ПРЕМИУМ єВідновлення Заводская Фрунзе
    3 комнаты
    58 / 38 / 5 м²
    этаж 5 из 5
    сегодня
    Продам 3к квартиру вул Камʼянська/ пр Мазепи/авіаційна/київська + Камʼянська 30 + 5 поверх + 58м2 + кухня 6м2 + квартира двухстороння + частковий ремонт + новий сан вузол + газова плита, бойлер, централізоване опалення + розвинена інфраструктура Ціна 32500$ Розглянемо всі форми оплати
    Риелтор
  • Home Dev
    80 000 $
    1 096 $/м²

    Калиновая ул., 70

    ПРЕМИУМ єВідновлення Калиновая Правда
    3 комнаты
    73 / 50 / 7 м²
    этаж 4 из 9
    сегодня
    Продам 3-кімнатну квартиру з ремонтом | вул. Калинова, 70 | 73 м² Простора сімейна квартира, в яку можна заїхати одразу після угоди — без ремонту та додаткових витрат. Основні характеристики: Площа — 73 м² 4 поверх Двостороннє планування 3 окремі кімнати Планування: Простора кухня Санвузол Великий коридор 2 лоджії Квартира світла, затишна та дуже комфортна для життя сім’ї. Стан: Якісний ремонт Вбудовані меблі та техніка залишаються Можна одразу заїжджати та жити Додаткові переваги: Тамбур на 2 квартири Кладова на поверсі — додатковий простір для зберігання Локація: вул. Калинова, 70 Поруч магазини, транспорт, школи, садочки та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Умови...
    Риелтор
  • Home Dev
    44 000 $
    846 $/м²

    Запорожское шоссе, 16

    ПРЕМИУМ єВідновлення Подстанция
    2 комнаты
    52 / 32 / 8 м²
    этаж 2 из 9
    сегодня
    Продам 2-кімнатну квартиру | DAFI / Підстанція / Гагаріна | 52 м² | 44 000 $ Один із найзручніших районів для життя — все поруч, хороша транспортна розв’язка та комфортний будинок. Адреса: Запорізьке шосе, 16. Основні характеристики: Площа — 52 м² Поверх — 2/9 Газ Спецпроєкт Квартира дуже тепла та світла. Планування: 2 окремі кімнати Дві засклені лоджії Є можливість перепланувати у 3-кімнатну квартиру Стан: Житловий пострадянський стан Можна заїхати і поступово оновлювати під себе Локація — головний плюс цього варіанту: Поруч ТРЦ DAFI Район Підстанції / проспект Науки (Гагаріна) Поруч McDonald’s, магазини, ринок, поліклініка, школа Зручна транспортна розв’язка у будь-який район міста...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.