Верифікований профіль
4
Роки досвіду
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
7
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4656
Останній візит на сайт
5 днів тому
Ваш спокій - моя робота
Угод на понад $1.5 млн
Ринок знаю, схеми бачив - працюю чесно
Пишіть - підкажу, як не втратити гроші

Продаж квартир (6)

  • Home Dev
    55 000 $
    797 $/м²

    житловий масив Тополя-3 вул., 1

    ПРЕМІУМ Тополь
    3 кімнати
    69 / 55 / 8 м²
    поверх 5 з 9
    сьогодні
    Продам 3-кімнатну квартиру | Тополя-3, буд. 19 | 68,9 м² | ремонт Розглянемо всі форми оплати Тополя-3 — район, який обирають для життя. Зелені двори, нормальна інфраструктура, зручний транспорт і все необхідне поруч. Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира в будинку 19. Основні характеристики: Площа — 68,9 м² Поверх — 5/14 Комфортний середній поверх Квартира світла, тепла та доглянута — хороший варіант для сім’ї, яка хоче заїхати без ремонту “на старті”. Що вже зроблено: Замінена проводка в кімнатах Оновлені комунікації Виконаний ремонт Можна одразу заїжджати та жити без додаткових вкладень Переваги квартири: Зручне планування Хороше природне освітлення Теплий будинок Л...
    Рієлтор
  • Home Dev
    57 000 $
    851 $/м²

    Кирила Осьмака вул., 2

    ПРЕМІУМ єВідновлення Придніпровськ
    3 кімнати
    67 / 50 / 10 м²
    поверх 4 з 9
    сьогодні
    Продам 3-кімнатну квартиру з новим ремонтом | Придніпровськ | 68 м² Квартира для тих, хто не хоче витрачати час, нерви та гроші на ремонт. Тут уже все зроблено — якісно, сучасно і зі смаком. Локація: вул. 20 років Перемоги, центр ж/м Придніпровськ. Основні характеристики: Площа — 68 м² Поверх — 3/9 Цегляний будинок Не кутова Планування: Чеський проєкт 3 окремі кімнати Простора кухня Балкон + лоджія Стан квартири: Новий капітальний ремонт Повністю замінені комунікації Нова проводка, труби та батареї Натяжна стеля по всій квартирі На підлозі кафель та якісний ламінат Інтер’єр виконаний у сучасних світлих тонах — квартира виглядає стильно та затишно. Комплектація: Нова вбудована кухня Но...
    Рієлтор
  • Home Dev
    61 000 $
    1 564 $/м²

    Зоряний бульв., 1м

    ПРЕМІУМ єОселя єВідновлення Підстанція ЖК Грані
    1 кімната
    39 / 18 / 12 м²
    поверх 4 з 24
    2020 рік побудови
    сьогодні
    Продам квартиру в ЖК Грані | 39 м² | студія + спальня | готова інвестиція ЖК Грані, 1 секція Поверх — 4/24 Квартира з сучасним плануванням — окрема спальня та кухня-студія. Комфортний варіант як для життя, так і під орендний бізнес. Площа — 39 м² Стан: Квартира укомплектована та готова до проживання Сучасний формат планування — максимум функціоналу при компактній площі Інвестиція: Квартира вже в оренді за 18 000 грн/міс Проживає один орендар — охайний хлопець Документи: Більше 3 років у власності Можлива будь-яка форма оплати Локація: ЖК Грані — один із найпопулярніших комплексів району Поруч ТРЦ, магазини, транспорт та вся необхідна інфраструктура Ціна — 61 000 $ Телефонуйте — домо...
    Рієлтор
  • Home Dev
    32 500 $
    560 $/м²

    Кам'янська вул., 30

    ПРЕМІУМ єВідновлення Заводська Фрунзе
    3 кімнати
    58 / 38 / 5 м²
    поверх 5 з 5
    сьогодні
    Продам 3к квартиру вул Камʼянська/ пр Мазепи/авіаційна/київська + Камʼянська 30 + 5 поверх + 58м2 + кухня 6м2 + квартира двухстороння + частковий ремонт + новий сан вузол + газова плита, бойлер, централізоване опалення + розвинена інфраструктура Ціна 32500$ Розглянемо всі форми оплати
    Рієлтор
  • Home Dev
    80 000 $
    1 096 $/м²

    Калинова вул., 70

    ПРЕМІУМ єВідновлення Калинова Правда
    3 кімнати
    73 / 50 / 7 м²
    поверх 4 з 9
    сьогодні
    Продам 3-кімнатну квартиру з ремонтом | вул. Калинова, 70 | 73 м² Простора сімейна квартира, в яку можна заїхати одразу після угоди — без ремонту та додаткових витрат. Основні характеристики: Площа — 73 м² 4 поверх Двостороннє планування 3 окремі кімнати Планування: Простора кухня Санвузол Великий коридор 2 лоджії Квартира світла, затишна та дуже комфортна для життя сім’ї. Стан: Якісний ремонт Вбудовані меблі та техніка залишаються Можна одразу заїжджати та жити Додаткові переваги: Тамбур на 2 квартири Кладова на поверсі — додатковий простір для зберігання Локація: вул. Калинова, 70 Поруч магазини, транспорт, школи, садочки та вся необхідна інфраструктура для комфортного життя. Умови...
    Рієлтор
  • Home Dev
    44 000 $
    846 $/м²

    Запорізьке шосе, 16

    ПРЕМІУМ єВідновлення Підстанція
    2 кімнати
    52 / 32 / 8 м²
    поверх 2 з 9
    сьогодні
    Продам 2-кімнатну квартиру | DAFI / Підстанція / Гагаріна | 52 м² | 44 000 $ Один із найзручніших районів для життя — все поруч, хороша транспортна розв’язка та комфортний будинок. Адреса: Запорізьке шосе, 16. Основні характеристики: Площа — 52 м² Поверх — 2/9 Газ Спецпроєкт Квартира дуже тепла та світла. Планування: 2 окремі кімнати Дві засклені лоджії Є можливість перепланувати у 3-кімнатну квартиру Стан: Житловий пострадянський стан Можна заїхати і поступово оновлювати під себе Локація — головний плюс цього варіанту: Поруч ТРЦ DAFI Район Підстанції / проспект Науки (Гагаріна) Поруч McDonald’s, магазини, ринок, поліклініка, школа Зручна транспортна розв’язка у будь-який район міста...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.